TRADE IN по шинам в Garazh.ua

24 июня 2022 г.

 

​"TRADE IN" по шинах – це послуга з прийому ваших шин, вартість яких входить в рахунок купівлі нового комплекту шин. Ціна нового комплекту відповідно зменшується на суму вартості ваших старих шин, які ви здаєте. Переваги даної програми для власника шин є очевидними і не мають складних умов.

 

Як це працює:

  • Ви вибираєте у нас на сайті потрібні Вам шини, уточнюєте наявність та оформлюєте замовлення "Trade IN" у менеджера з продажу.
  • Приїжджаєте до нас на сервіс для оцінки Ваших старих шин м.Київ, вул. Сімї Кульженків 26/28 (якщо немає можливості приїхати, для приблизної оцінки вартості шин, надсилаєте на месенджер якісні фотографії протектора кожної шини, приближену фотографію боковини шини, дату та виробництво шини, а також, якщо маєте, інформацію про ремонти, латки тощо.) і ми робимо попередню оцінку з фотографії, а в момент демонтажу на сервісі зробимо живий огляд).
  • Залишкова ціна викупу буде запропонована після укладання експертного висновку на шиномонтажному сервісі.
ПІДІБРАТИ ШИНИ

 

ЗАПИСАТИСЬ НА СЕРВІС

 

Чому TRADE IN у Garazh.ua – це вигідно?

  1. Власник шин позбавляється необхідності витрачати час і зусилля на продаж комплекту шин з пробігом.
  2. Не потрібно створювати оголошення, стежити за розміщенням, відповідати на постійні дзвінки та питання, влаштовувати покази та проводити переговори з покупцями.
  3. Власнику шин не доводиться задумуватись про зберігання шин із пробігом. Відповідно, гараж/балкон/коридор або багажник автомобіля залишаються вільними.
  4. Власник шин отримує вигоду відразу в момент покупки нових шин.

У програмі TRADE IN не беруть участь шини , що мають грижі, бокові порізи, з нерівномірним зношуванням, сколами, гальмівними плямами, гребінчастим зношуванням, косметичними проблемами на боковині чи плечовій зоні. Також не приймаються шини з відкритим металевим кордом, явними тріщинами протекторної частини, порушенням геометрії, залишком протектора менше ніж 6 мм для зимових шин та менше ніж 4,5 мм для літніх, зі строком дати виробництва зимові понад 4 роки. літні понад 8 років.